Honor 10 4GB/64GB Dual SIM Černý
RŮZNÉ ÚHLY, RŮZNÉ BARVY. Nový design Aurora odráží jasné barvy z každého úhlu.
PROFESIONÁLNÍ FOTKY NA JEDEN DOTEK
Rozpoznání více než 500 scén v reálném čase ve 22 kategoriích a využití parametrů pro konkrétní scénu.
FOTOAPARÁT S UMĚLOU INTELIGENCÍ ROZPOZNÁVÁ VÍCE PŘEDMĚTŮ A OPTIMALIZUJE JE V JEDINÉM SNÍMKU
Špičkový algoritmus s umělou inteligencí okamžitě spojí předměty s optimálním nastavením fotoaparátu podle kontextu konkrétního snímku.
ULTRAZVUKOVÁ ČTEČKA OTISKŮ PRSTU POD SKLEM
Ultrazvukový snímač otisků prstů pod sklem umožňuje rychlé odemknutí telefonu i mokrou rukou.
RYCHLONABÍJEČKA SUPERCHARGE- EXTRÉMNĚ RYCHLÉ NABÍJENÍ, KTERÉ VÁS NENECHÁ VE ŠTYCHU
Kapacita baterie 3400 mAh – 50 % nabito za 25 minut.
DOKONALEJŠÍ A CHYTŘEJŠÍ – UMĚLÁ INTELIGENCE S PODPOROU NPU
Rychlejší a dokonalejší smartphone. Zabudovaná technologie NPU neustále mapující vaše uživatelské chování.
Kryty na mobilní telefon Huawei Honor 10
Klíčové vlastnosti mobilu Honor 10 4GB/64GB Dual SIM Černý
| Manuály ke stažení Honor 10 4GB/64GB Dual SIM Černý |
Parametry mobilního telefonu Honor 10 4GB/64GB Dual SIM Černý
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.8 “ |
| Interní paměť / ROM | 64 GB |
| Operační paměť / RAM | 4000 MB |
| Kapacita baterie | 3400 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 24 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 2280 x 1080 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | černá |
| Bluetooth | Ano |
| Slot na paměťové karty | ne |
| MP3 | ano |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 2400 MHz |
| Frekvence procesoru 2 | 1800 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | karta není |
| Šířka | 149.6 mm |
| Výška | 71.2 mm |
| Hmotnost | 153 g |
| Hloubka | 7.7 mm |
Kryty na mobilní telefon Huawei Honor 10
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…