Honor View 10 modrý
Procesor Huawei Kirin 970 přináší rychlejší, silnější a bezproblémový smartphone. Vestavěná jednotka NPU (jednotka neuronových sítí) umožňuje hluboké učení založené na chování uživatelů, díky kterému vám Honor View10 skutečně porozumí.
Nabitý umělou inteligencí, rychlejší než kdy předtím
EMUI 8.0 díky technologii umělé inteligence chápe, jak svůj Honor View10 používáte , dokáže předjímat vaše uživatelské chování a na základě toho vám pak nabízet nejvhodnější možnosti. Neustále běží na pozadí, aby se váš telefon nezpomaloval a fungoval hladce i po několika měsících používání.
Honor View10 změní váš pohled na to, co vše dokáže fotoaparát chytrého telefonu. Díky zadnímu fotoaparátu se dvěma objektivy a technologii rychlejšího zaostřování poskytuje neuvěřitelnou kvalitu obrazu i při fotografování z dálky.
S Honorem View10 můžete 5,5 hodin hrát hry, 19 hodin sledovat video, 160 hodin poslouchat hudbu, 21 hodin surfovat ve 4G nebo 23 hodin telefonovat ve 3G. Inteligentní správa energie Smart Power Management sleduje chování uživatelů a poskytuje tak ještě delší připojení.
Honor View10 poskytuje duální LTE / VoLTE a duální 4G připojení *4 s širším pokrytím a stabilnějším signálem, díky kterému vás připojení nenechá nikdy ve štychu.
| Manuály ke stažení Honor View 10 modrý (51092KAK) |
| Aktualizace firmwaru Honor View 10 modrý (51092KAK) |
| Upgrade Honor View 10 modrý (51092KAK) |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 6GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD,microSDHC,microSDXC |
| Typ mobilního procesoru | Kirin 970 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1800 MHz |
| Počet SIM karet | Hybridní slot |
| Typ Sim karty | nano Sim |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Systém telefonu | Android 8.0 Oreo |
| GPS | ano |
| Síťová frekvence (GSM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850,900,1900,2100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2100,1800,2600,900,800 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 20 Mpx (5120 x 3840) |
| f/1.8 | |
| Integrovaný blesk/přisvětlení | ano |
| Automatické ostření | ano |
| Rozlišení videozáznamu | 3840 x 2160 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mpx (4160 x 3120) |
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 3750 mAh |
| 528 hod. | |
| Doba hovoru | 1 380 min |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Akcelerometr (G-Sensor) | ano |
| Senzor přiblížení (proximity) | ano |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Konektor | USB typ-C |
| NFC | ano |
| 3,5 jack | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Bluetooth | ano |
| IrDa infraport | ne |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 5.99 “ |
| LTPS | |
| Rozlišení displeje | 2160 x 1080 bodů |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů |
| FM rádio | <ne/td> |
| Barva telefonu | modrá barva |
| Hmotnost výrobku | 0,55 kg |
| Šířka balení | 17,7 cm |
| Výška balení | 6 cm |
| Hloubka balení | 9,1 cm |
| Hmotnost balení | 0,54 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…