Honor View 20 256GB - Phantom Blue
HONOR View20 předznamenává novou éru technologií chytrých telefonů. Jeho systém fotoaparátu 48 MPx 3D fotoaparát1 je zásadním milníkem ve světě fotografie a velice výkonný čipset Kirin 980 s umělou inteligencí a průlomové technologie vám umožní vidět nevídané.
4,50 mm extra malý fotoaparát zabudovaný v displeji.
Možnosti 48 Mpx fotoaparátu jsou teď ještě dokonalejší díky čipsetu Kirin 980, umělé inteligenci a duálním jednotkám NPU a ISP.
V tomto režimu lze zachytit každý detail naprosto jasně i při snímání ze vzdáleného vyvýšeného bodu.
Úžasné rozlišení 48 MPx, 4 superpixely v 1 a stabilizace obrazu řízená umělou inteligencí (technologie AIS) vám umožní vmžiku zachytit noční snímek.
Proměňte svůj HONOR View20 v hrací konzoli s pohybovým ovládáním.
3D fotoaparát vám umožní hrát 3D hry díky ovládání pomocí pohybu lépe než kdy dříve.
Inovativní “tepelná trubice ve tvaru S” chladí velký zahřátý prostor a zaručuje tak vždy ten nejlepší zážitek při hraní.
| Manuály ke stažení Honor View 20 256GB – Phantom Blue (51093GJX) |
| Aktualizace firmwaru Honor View 20 256GB – Phantom Blue (51093GJX) |
| Upgrade Honor View 20 256GB – Phantom Blue (51093GJX) |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje paměťové karty |
| Typ mobilního procesoru | Kirin 980 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1800 MHz |
| Počet SIM karet | Dual SIM |
| Typ Sim karty | nano Sim |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Systém telefonu | Android 9.0 Pie |
| GPS | ano |
| Síťová frekvence (GSM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850,900,1700,1900,2100,800 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2100,1800,2600,900,800 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48 Mpx (8000 x 6000) |
| f/1.8 | |
| Integrovaný blesk/přisvětlení | ano |
| Automatické ostření | ano |
| Rozlišení videozáznamu | 3840 x 2160 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 25 Mpx (5774 x 4330) |
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 4000 mAh |
| Rychlé nabíjení | |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Akcelerometr (G-Sensor) | ano |
| Senzor přiblížení (proximity) | ano |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Konektor | USB typ-C |
| NFC | ano |
| 3,5 jack | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Bluetooth | ano |
| IrDa infraport | ne |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 6.4 " |
| Typ displeje | LTPS |
| 2310 x 1080 bodů | |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů |
| FM rádio | ano |
| Kompatibilita GSM | |
| Barva telefonu | modrá barva |
| Šířka balení | 10,1 cm |
| Výška balení | 6 cm |
| Hloubka balení | 17,7 cm |
| Hmotnost balení | 0,55 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…