Odlehčená Lite verze vlajkových lodí Huawei P30. Jak již je u společnosti Huawei zvykem tak lite verze telefonu není téměř v ničem pozadu. Stylový a uhlazený telefon padne komfortně do každé dlaně. Štíhlý design s 3D zakřiveným sklem je navržený pro pohodlný úchop a ovládání jednou rukou.
| Manuál ke stažení Huawei P30 Lite 4GB/64GB Peacock Blue |
| Úhlopříčka | 6,1 “ |
|---|---|
| Typ displeje | TFT |
| Rozlišení displeje | 2310 × 1080 px |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 4 GB |
| Interní paměť | 64 GB |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost | 0.30000 g |
| Kapacita baterie | 3340 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 48 x MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 MPx MP |
| NFC | Ano |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Obsah balení | Nabíječka, USB kabel |
| Typ telefonu | Smartphone |
| Model telefonu | P30 Lite |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…