Kapacita baterie 5 000 mAh | Trojitý fotoaparát | 64 GB velké úložiště Huawei Y6P 6,3″ Dewdrop displej s poměrem obrazovky k tělu 88,4 % poskytuje široký a pohlcující vizuální zážitek.
| Manuál ke stažení Huawei Y6p 3GB/64GB Midnight Black |
| Úhlopříčka | 6,3 “ |
|---|---|
| Typ displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1600 x 1200 px px |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2 GHz GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 3 GB |
| Interní paměť | 64 GB |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.40000 g |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 5 x MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 MPx MP |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Typ telefonu | Smartphone |
| Model telefonu | Y6p |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…