Lenovo S5 Pro 128 GB černý
| Manuál ke stažení mobilu Lenovo S5 Pro 128 GB |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 6GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD,microSDHC,microSDXC |
| Typ mobilního procesoru | Snapdragon 636 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1800 MHz |
| Počet SIM karet | Hybridní slot |
| Typ Sim karty | nano Sim |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Stupeň krytí | nemá |
| Systém telefonu | Android 8.1 Oreo |
| Nádstavba systému | Bez nádstavby |
| Mobilní služby | GMS |
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi,Bluetooth,GPS |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| 5G | ne |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| 2 | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12 + 20 Mpx |
| Fotoaparát | |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 20 Mpx (5376 × 3752) |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření,přisvětlovací dioda,Bokeh efekt,optický zoom |
| Kapacita akumulátoru | 3500 mAh |
| Reverzní bezdrátové nabíjení | |
| Výkon nabíjení | 18 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Zabezpečení | Čtečka otisků prstů na těle,Odemykání obličejem |
| Senzory | Gyroskop,Senzor přiblížení (proximity),Digitální kompas,Světelný senzor,Akcelerometr (G-senzor) |
| Konektor | USB typ-C |
| 3,5 jack | ano |
| OTG | ano |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 6.2 “ |
| Rozlišení displeje | 2246×1080 bodů |
| Tvar výřezu | Obdélník |
| FM rádio | ano |
| Určeno pro model telefonu | Lenovo S5 Pro |
| černá barva | |
| Šířka balení | 17,6 cm |
| Výška balení | 6 cm |
| Hloubka balení | <9,8 cm/td> |
| Hmotnost balení | 0,42 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…