Kvalitní snímky, krásný displej, výkonný hardware a elegantní design. Tohle vše můžete mít v jednom přístroji díky společnosti Samsung a jejich novému přírůstku do rodiny smartphonů Samsung Galaxy A20s.
| Manuál ke stažení Samsung Galaxy A20s SM-207 3GB/32GB modrá |
| Úhlopříčka | 6,5″ “ |
|---|---|
| Rozlišení displeje | 1560 x 720 px px |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 1,8 GHz GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 3 GB GB |
| Interní paměť | 32 GB |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 183 g g |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 MPx MP |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Model telefonu | Galaxy A20s |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…