Rytmický vzor motivu A51 přichází v hladkých a elegantních pastelových odstínech. Špičkový lesklý povrch dodává jeho elegantnímu štíhlému tělu dokonalý nádech stylu a dokonale mísí styl s pohodlím v ruce. Samsung Galaxy A51 Infinity-O displej A51 optimalizuje vizuální symetrii. Nyní můžete hrát, sledovat, surfovat a provádět více úkolů bez přerušení na širokoúhlém displeji 6,5″ FHD+, vše je poháněno technologií Super AMOLED. Vychutnejte si zážitek ze smartphonu, který minimalizuje rámeček a maximalizuje každý palec obrazovky.
| Manuál ke stažení Samsung Galaxy A51 SM-A515F 4GB/128GB stříbrná |
| Úhlopříčka | 6,5 “ |
|---|---|
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2,3 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 4 GB |
| Interní paměť | 128 GB |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost | 0.35500 g |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 20 MPx MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 MPx MP |
| NFC | Ano |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Distribuce | CZ |
| Obsah balení | Nabíječka, USB kabel |
| Typ telefonu | Smartphone |
| Model telefonu | Galaxy A51 |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…