První, kdo propojil pero a telefon – Note představuje celý nový svět ve vaší kapse. Všechno se mění a život si říká o nový druh zařízení. Tohle není smartphone, jak ho znáte. Tohle je počítačová sestava ve vaší kapse. Hraní nové úrovně na telefonu. Profesionální 8K kamera s editačními nástroji.
Toto je výkonný telefon, který navždy změní způsob, jak pracujete a jak se bavíte.
| Manuál ke stažení Samsung Galaxy Note20 (SM-N980F) 8GB/256GB zelená |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 6,7 “ |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Výkon | |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2,7 GHz GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Velikost úložiště | 256 GB |
| Design | |
| Barva | Zelená |
| Hmotnost | 0.48000 g |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4300 mAh |
| Fotoaparát | |
| Rozlišení fotoaparátu | 20 MPx MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 10 MPx MP |
| Funkce | |
| NFC | Ano |
| Slot na paměťovou kartu | Ne |
| Model telefonu | Galaxy Note20 |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…