| Manuály ke stažení HP ENVY 14-eb0008nc (4R5J3EA#BCM) |
| Firmware ke stažení HP ENVY 14-eb0008nc (4R5J3EA#BCM) |
| Firmware HP ENVY 14-eb0008nc (4R5J3EA#BCM) |
| Hmotnost | 1,60 kg |
|---|---|
| Velikost pevného disku | 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe TLC |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14,0″) |
| Velikost operační paměti | 16 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (integrovaná na desce) |
| Typ procesoru | Intel Core™ i7-11370H (až 4,80 GHz, 12 MB mezipaměti, 4 jádra) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Rozlišení displeje | 1 920 x 1 200 |
| Operační systém | Windows 10 Home 64-bit |
| Distribuce | CZ |
| Operační systém | Windows 10 Home 64-bit |
| Distribuce | CZ |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…