Samsung Galaxy Note20 zelený
První, kdo propojil pero a telefon – Note představuje celý nový svět ve vaší kapse. Všechno se mění a život si říká o nový druh zařízení. Tohle není smartphone, jak ho znáte. Tohle je počítačová sestava ve vaší kapse. Hraní nové úrovně na telefonu. Profesionální 8K kamera s editačními nástroji.
Minimalistický design sestává z kovového těla a je povýšený nádhernými detaily, transcendentními barvami a odolným sklem Corning® Gorilla® Glass Victus™ — dosud nejtvrdším sklem Gorilla použitým na smartphonu.1, 2 Každý Galaxy Note20 i Note20 Ultra 5G je doplněný o S Pen v odpovídající barvě.
Toto neskutečně chytré řešení vám umožní být ještě produktivnější. To, co si rychle zapíšete v Samsung Notes, se automaticky objeví ve OneNote na PC.
Buďte pánem každé obrazovky. Spusťte více aplikací přímo na svém PC přes nabídku Start nebo panel úloh. Užijte si to nejlepší z feedů vašich sociálních médií, buďte v kontaktu s přáteli, nebo si klidně objednejte večeři – je to hračka, když máte k dispozici aplikace.
Hrajte více než 100 her pro Xbox na svém kompatibilním mobilním telefonu nebo tabletu – přes cloud v rámci Xbox Game Pass Ultimate. Přihlaste se ke svému účtu Microsoft přes Xbox Game Pass, abyste si vychutnali nové tituly od Xbox Game Studios. Hrajte kdekoli a kdykoli – přímo z cloudu.
8K video vám nabídne ostrý záznam s úžasnými detaily, a díky ovládání na profesionální úrovni můžete s videem přímo v aplikaci fotoaparátu kreativně pracovat, a to v reálném čase. Natáčejte superplynulé akční záběry při 120 FPS, nebo izolujte hlas pomocí Bluetooth mikrofonu. Poté video přímo v telefonu finálně zeditujte.
| Manuál ke stažení mobilu Samsung Galaxy Note20 |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje paměťové karty |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Typ mobilního procesoru | Exynos 990 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 2730 MHz |
| Počet SIM karet | Dual SIM |
| Typ Sim karty | 2x nano SIM nebo 1x nano SIM + eSIM |
| Konstrukce telefonu | dotykový,odolný |
| Stupeň krytí | IP68 |
| Systém telefonu | Android 10.0 |
| Nádstavba systému | Samsung One UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi,Bluetooth,NFC,GPS |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| 5G | ne |
| ano | |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12 + 12 + 64 Mpx |
| Fotoaparát | |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 7680 x 4320 (8K UHD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| 10 Mpx (3648 x 2736) | |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Funkce fotoaparátu | širokoúhlý objektiv,noční režim,automatické ostření,přisvětlovací dioda,Bokeh efekt |
| Stabilizace obrazu | Optická |
| Kapacita akumulátoru | 4300 mAh |
| Vlastnosti baterie | Rychlé nabíjení,Bezdrátové nabíjení,Reverzní bezdrátové nabíjení |
| Výkon nabíjení | 25 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Zabezpečení | Čtečka otisků prstů v displeji,Odemykání obličejem |
| Konektor | USB typ-C |
| 3,5 jack | ne |
| OTG | ano |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 6.7 “ |
| Super AMOLED | |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 bodů |
| Tvar výřezu | Průstřel |
| Určeno pro model telefonu | |
| Barva telefonu | zelená barva |
| Šířka výrobku | 7,52 cm |
| Výška výrobku | 16,16 cm |
| Hloubka výrobku | 0,83 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,2 kg |
| Šířka balení | 6,5 cm |
| Výška balení | 18 cm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…