Samsung Galaxy Tab Active2 LTE černý

Soustřeďte se na práci, místo abyste řešili nákladné opravy. Galaxy Tab Active2 má robustní tělo, které se díky protiskluzové povrchové úpravě dobře drží, ať už pracujete uvnitř, nebo venku.

Připravený na náročné úkoly

Jen tak něco ho nerozhází. Díky odolnému provedení si Galaxy Tab Active2 poradí i s nečekanými nehodami na cestách. Jeho obal je navíc odolný proti nárazům, takže tablet odolá pádu z výšky až 1,2 metru – například když vám vypadne z kapsy.

Chráněný před vnějšími vlivy

Chráněný před vnějšími vlivy

Exceluje při práci uvnitř i venku. Galaxy Tab Active2 i S Pen jsou odolné proti polití a prachu podle certifikace IP68. Ať už odpočíváte vedle bazénu, nebo jste na výletě po prašných cestách, vaše zařízení bude v bezpečí.

Nevzdává se a vydrží

Nevzdává se a vydrží

Díky vyměnitelné baterii s velkou výdrží vás Galaxy Tab Active2 nezklame ani na dlouhých cestách. Navíc je baterie zpětně kompatibilní se současným a původními modely Galaxy Tab Active, takže nebudete muset utrácet za nové vybavení.

Piště snadno i na cestách

Piště snadno i na cestách

Zapište si spolehlivě každé slovo, i když začne pršet. Klidně si přidejte do nákupního seznamu, že vám chybí právě deštník – Galaxy S Pen nezklame za žádných okolností. Navíc se dá používat k digitálnímu podepisování, takže ušetří čas a náklady při práci.

 

Manuály ke stažení Samsung Galaxy Tab Active2 LTE černý
Manuál Samsung Galaxy Tab Active2 LTE černý – česky.pdf

PŘEJÍT DO OBCHODU…

 

Recenze tabletu Samsung Galaxy Tab Active2 LTE černý

dosud žádná recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..