Xiaomi Amazfit Pace černý
Keramický rám. Spolehlivý, odolný proti opotřebení a odolný. Zkontrolujte čas na obrazovce. Automaticky upravte podsvícení displeje podle okolního světla Takto získáte spolehlivý, odolný a odolný jasný displej.
Pace může přijímat signály GPS, zaznamenávat profesionální sportovní údaje, analyzovat a vylepšovat své cvičební postupy. Na ciferníku se zobrazí různá data.
Díky senzoru srdeční frekvence PPG je možné sledování srdeční činnosti v reálném čase. Během cvičení vám řekneme, jak nejlepší rozsah vašeho srdce bije a vaše socha v reálném čase.
| Manuály ke stažení Xiaomi Amazfit Pace černý (15639) |
| KOUPIT ONLINE | ||
| NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ | ||
| Funkce a monitoring aktivit | krokoměr, čas, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, spánek, měření rychlosti, měření vzdálenosti, Hudební přehrávač |
| Notifikace z telefonu | hovor, SMS, email, sociální sítě |
| Ovládání telefonu | Ne |
| Aktivity | Běh, Sportovní, Cyklistika, Fitness, Turistika, Outdoor |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Materiál náramku | Guma |
| Výměnný náramek | Ano |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Výdrž baterie | 120 hod. |
| Možnost nabíjení – konektor | Dock |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Kompatibilní operační systémy | Android, iOS |
| NFC | Ne |
| Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | 4.0 |
| Senzory | Senzor okolního světla, Akcelerometer, Gyroskop, Krokoměr, Senzor srdečního tepu, Kompas |
| Možnosti SIM | Ne |
| Ovládání | Tlačítkové, Dotykové |
| Typ displeje | barevný |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 1,34 |
| Rozlišení displeje | 300 x 300 |
| Počet jader | dvoujádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1200 MHz |
| Interní paměť | 4 GB |
| Velikost paměti RAM | 512MB |
| Rozměry výrobku | |
| Hmotnost výrobku | 0,24 kg |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 14 cm |
| Výška balení | 12 cm |
| Hloubka balení | 5,5 cm |
| Hmotnost balení | 0,24 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…