Xiaomi Redmi 4X nabízí vynikající baterii, díky své kapacitě 4100 mAh. Výdrž v pohotovostním režimu až 18 dní. Se svými zaoblenými tvary telefon perfektně uchopí do ruky. Osmi jádrový procesor Snapdragon 435 zajišťuje kvalitní výkon. Redmi 4X je synonymem rychlosti, vytrvalosti a módy!
Mighty baterie 4100 mAh
Klíčové vlastnosti smartphonu Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB Dual SIM, LTE, Black
| Manuály ke stažení Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB |
dosud žádná recenze.
Parametry mobilního telefonu Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB Dual SIM, LTE, Black
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5 “ |
| Interní paměť / ROM | 32 GB |
| Operační paměť / RAM | 3072 MB |
| Kapacita baterie | 4100 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 13,0 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1280 x 720 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | černá |
| Bluetooth | Ano |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ne |
| Počet barev | 16000000 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 1400 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | MicroSDXC |
| Šířka | 7 mm |
| Výška | 139.2 mm |
| Hmotnost | 150 g |
| Hloubka | 8.7 mm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…