Xiaomi Redmi 5 16 GB Dual SIM LTE zlatá
Redmi 5 se stane vhodným smartphonem jako pro mladé lidi, stejně jako pro podnikatele. Široká obrazovka se zaobleným designem vypadá tak atraktivně. Model je k dispozici ve čtyřech barevných variantách pro každou chuť. Model je k dispozici ve čtyřech barevných variantách pro každou chuť. Standardní klasické černé, šampaňské platinové zlato, elegantní růžové zlato a nový výjimečný – modrý, stejně jako barva oblohy.
Lepší konstrukce – vysoká úroveň ochrany
Specialisté společnosti zesílili rohy smartphonu. Chrání obrazovku a smartphone před poškozením, pokud spadne. Obrazovka je chráněna Corning Gorilla Glass.
Nová generace v rozlišení obrazovky
Vlastní obrazovka 18 : 9. Obrazovka – je jednou z věcí, které v tomto modelu přicházejí do očí. Úhlopříčka Redmi 5 je 5,7 palce. Pro porovnání s tradičními poměry stran 16 : 9 je poměr 18 : 9 skutečně revoluční. Nezáleží na tom, co děláte – chatování s přáteli, práce s dokumenty nebo jen surfování na internetu, vždy uvidíte víc, než jste viděli. Zahrajte si své oblíbené hry a oslavte své výhry.
Kvalitní grafika + Výkonné vlastnosti
Práce přístroje je zajištěna výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 625 v Redmi 5. Kombinace vysokého výkonu a rychlého připojení. Vysoký výkon zajišťuje procesor ARM Cortex A53 s 8 jádry. Grafický procesor Adreno 506 poskytuje výkonnou grafiku na širokoúhlém displeji. Zrychlení hry na systémové úrovni, vaše oblíbené hry fungují rychleji, i když jsou vyžadovány vysoké parametry.
Vytvořte si perfektní selfie
Přední kamera má snímač 5MP, který dokáže nejen fotografovat, ale také nahrát video v rozlišení 1080p a 720p s frekvencí 30 snímků za sekundu. Všechna nastavení vám pomohou nastavit fotoaparát a vytvořit dobrou selfie i při slabém osvětlení. Funkce detekce obličeje vám pomůže zaměřit se na obličej a zvýšit jasnost obrazu. Pokud podmínky fotografování nemají dostatek světla, přední svítilna zvýrazní fotografii a získáte kvalitní fotografii. S pomocí inteligentního filmu Beauty 3.0 se vaše fotografie stanou krásnějšími bez závad.
Výkonná baterie pro vaše potřeby
Tento herní smartphone má výkonnou baterii o kapacitě 3300 mAh pro zařízení Redmi 5. Zahrajte si oblíbené hry, přečtěte si knihy, poslouchejte hudbu nebo se podívejme na filmy – Redmi 5 vás nenechá nudit. Navíc v pohotovostním režimu může zařízení pracovat asi 17 dní. Nabíjení zařízení je zajištěno pomocí kabelu Micro USB.
Klíčové vlastnosti mobilu Xiaomi Redmi 5 16 GB Dual SIM LTE zlatá
| Manuály ke stažení Xiaomi Redmi 5 16 GB Dual SIM LTE zlatá |
Parametry mobilního telefonu Xiaomi Redmi 5 16 GB Dual SIM LTE zlatá
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.7 “ |
| Interní paměť / ROM | 16 GB |
| Operační paměť / RAM | 2048 MB |
| Kapacita baterie | 3300 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 12,0 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1440 x 720 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/1900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | zlatá |
| Bluetooth | Ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| Počet barev | 16000000 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Šířka | 72.8 mm |
| Výška | 151.8 mm |
| Hmotnost | 157 g |
| Hloubka | 7.7 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…