Xiaomi Redmi 5 Plus 4GB 64GB CZ LTE černý
Redmi 5 Plus se stane vhodným smartphonem jako pro mladé lidi, stejně jako pro podnikatele. Široká obrazovka se zaobleným designem vypadá tak atraktivně. Model je k dispozici ve čtyřech barevných variantách pro každou chuť. Model je k dispozici ve čtyřech barevných variantách pro každou chuť. Standardní klasické černé, šampaňské platinové zlato, elegantní růžové zlato a nový výjimečný – modrý, stejně jako barva oblohy.
Lepší konstrukce – vysoká úroveň ochrany
Specialisté společnosti zesílili rohy smartphonu. Chrání obrazovku a smartphone před poškozením, pokud spadne. Obrazovka je chráněna Corning Gorilla Glass.
Nová generace v rozlišení obrazovky
Vlastní obrazovka 18 : 9. Obrazovka – je jednou z věcí, které v tomto modelu přicházejí do očí. Úhlopříčka Redmi 5 Plus je 5,99 palce. Pro porovnání s tradičními poměry stran 16 : 9 je poměr 18 : 9 skutečně revoluční. Nezáleží na tom, co děláte – chatování s přáteli, práce s dokumenty nebo jen surfování na internetu, vždy uvidíte víc, než jste viděli. Zahrajte si své oblíbené hry a oslavte své výhry.
Kvalitní grafika + Výkonné vlastnosti
Práce přístroje je zajištěna výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 625 v Redmi 5 Plus. Kombinace vysokého výkonu a rychlého připojení. Vysoký výkon zajišťuje procesor ARM Cortex A53 s 8 jádry. Grafický procesor Adreno 506 poskytuje výkonnou grafiku na širokoúhlém displeji. Zrychlení hry na systémové úrovni, vaše oblíbené hry fungují rychleji, i když jsou vyžadovány vysoké parametry.
Vytvořte si perfektní selfie
Přední kamera má snímač 5MP, který dokáže nejen fotografovat, ale také nahrát video v rozlišení 1080p a 720p s frekvencí 30 snímků za sekundu. Všechna nastavení vám pomohou nastavit fotoaparát a vytvořit dobrou selfie i při slabém osvětlení. Funkce detekce obličeje vám pomůže zaměřit se na obličej a zvýšit jasnost obrazu. Pokud podmínky fotografování nemají dostatek světla, přední svítilna zvýrazní fotografii a získáte kvalitní fotografii. S pomocí inteligentního filmu Beauty 3.0 se vaše fotografie stanou krásnějšími bez závad.
Výkonná baterie pro vaše potřeby
Tento herní smartphone má výkonnou baterii o kapacitě 4000 mAh pro zařízení Redmi 5 Plus. Zahrajte si oblíbené hry, přečtěte si knihy, poslouchejte hudbu nebo se podívejme na filmy – Redmi 5 vás nenechá nudit. Navíc v pohotovostním režimu může zařízení pracovat asi 17 dní. Nabíjení zařízení je zajištěno pomocí kabelu Micro USB.
Kryty na mobilní telefon Xiaomi Redmi 5 Plus
Klíčové vlastnosti mobilu Xiaomi Redmi 5 Plus 4GB/64GB CZ LTE černý
| Manuály ke stažení Xiaomi Redmi 5 Plus 4GB/64GB CZ LTE černý |
Parametry mobilního telefonu Xiaomi Redmi 5 Plus 4GB/64GB CZ LTE černý
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.9 “ |
| Interní paměť / ROM | 64 GB |
| Operační paměť / RAM | 4096 MB |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 12,0 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1080×2160 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/1900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | černá |
| Bluetooth | Ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| Počet barev | 16000000 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 1800 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Šířka | 75.4 mm |
| Výška | 158.5 mm |
| Hmotnost | 180 g |
| Hloubka | 8 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Kryty na mobilní telefon Xiaomi Redmi 5 Plus
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…