Přepínejte rychle mezi různými režimy a mějte tak k dispozici dokonalý nástroj pro všechny situace díky čtyřnásobnému fotoaparátu s AI.
Čtyřnásobný fotoaparát s AI
Zachyťte celou šíři krásy okolní krajiny.
Úchvatné rozlišení 2340×1080 full HD+ je zárukou pohlcujících vizuálních zážitků a ničím neposkvrněného zobrazení okolního světa. Díky nízké hladině modrého světla vyzařovaného displejem navíc můžete telefon používat dlouhé hodiny bez rizika namáhání očí.
Vysoký a spolehlivý výkon, bezproblémový multitasking, dokonalý audiovizuální a herní zážitek. O 107 % vyšší výkon ve srovnání s předchozí generací.
Díky baterii s kapacitou powerbanky spolu s technologií rychlonabíjení až 18 W budete mít za všech okolností k dispozici dostatek „šťávy“, ať už nejraději trávíte čas hraním her, sledováním filmů nebo hovory s nejbližšími.
Vyjádřete svůj styl
Unikátní kruhový design kolem fotoaparátu Redmi 9 vytváří dojem rovnováhy a vytříbené elegance. Zadní strana se vyznačuje texturovaným designem, který zabraňuje tvorbě otisků prstů a pomáhá udržovat telefon neustále jako nový. Jedinečný barevný design pro jedinečný vzhled.
| Manuál ke stažení Xiaomi Redmi 9 3GB/32GB Sunset Purple |
| Operační systém | Android |
| Úhlopříčka v palcích | 6.5 “ |
| Interní paměť / ROM | 32 GB |
| Kapacita baterie | 5020 mAh |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2310 |
| Typ panelu | IPS |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | šedá |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| NFC | ne |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ paměťové karty | MicroSDXC |
| Šířka | 77 mm |
| Výška | 163.3 mm |
| Hmotnost | 198 g |
| Hloubka | 9.1 mm |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Typ Dual SIM | 2xSIM a paměťová karta |
| Typ SIM karty | nano |
| Odolnost skla | Gorilla Glass 3 |
| Počet reproduktorů | 1 ks |
| Wifi standardy | b/g/n |
| Verze Bluetooth | 5 |
| Čtečka obličeje | ne |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ne |
| Kompas | ano |
| Barometr | ne |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | žádné |
| Glonass | ano |
| Galileo | ano |
| OTG (On-The-Go) | ano |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ano |
| 3.5mm jack | ano |
| Konektor | USB-C |
| Počet objektivů zadního fotoap | 4 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 8 mpx |
| DualSim | ano |
| Operační paměť / RAM | 3 GB |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Procesor | Mediatek Helio G80 |
| Největší rozlišení objektivu | 13 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…