Přepínejte rychle mezi různými režimy a mějte tak k dispozici dokonalý nástroj pro všechny situace díky čtyřnásobnému fotoaparátu s AI.
Čtyřnásobný fotoaparát s AI
Zachyťte celou šíři krásy okolní krajiny.
Úchvatné rozlišení 2340×1080 full HD+ je zárukou pohlcujících vizuálních zážitků a ničím neposkvrněného zobrazení okolního světa. Díky nízké hladině modrého světla vyzařovaného displejem navíc můžete telefon používat dlouhé hodiny bez rizika namáhání očí.
Vysoký a spolehlivý výkon, bezproblémový multitasking, dokonalý audiovizuální a herní zážitek. O 107 % vyšší výkon ve srovnání s předchozí generací.
Díky baterii s kapacitou powerbanky spolu s technologií rychlonabíjení až 18 W budete mít za všech okolností k dispozici dostatek „šťávy“, ať už nejraději trávíte čas hraním her, sledováním filmů nebo hovory s nejbližšími.
Vyjádřete svůj styl
Unikátní kruhový design kolem fotoaparátu Redmi 9 vytváří dojem rovnováhy a vytříbené elegance. Zadní strana se vyznačuje texturovaným designem, který zabraňuje tvorbě otisků prstů a pomáhá udržovat telefon neustále jako nový. Jedinečný barevný design pro jedinečný vzhled.
| Manuál ke stažení Xiaomi Redmi 9 4GB/64GB Sunset Purple |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 6,5 “ |
| Typ displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 px |
| Výkon | |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2×2,0 GHz + 6×1,8 GHz GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 4 GB |
| Interní paměť | 64 GB |
| Design | |
| Barva | Fialová |
| Hmotnost | 198 g g |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5020 mAh |
| Fotoaparát | |
| Rozlišení fotoaparátu | 5 x MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 MPx MP |
| Funkce | |
| NFC | Ano |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Typ telefonu | Smartphone |
| Model telefonu | Redmi 9 |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…