Redmi 9A se vyznačuje nízkou hladinou vyzařovaného modrého světla, díky čemuž nenamáhá vaše oči ani při dlouhém provozu.
Vydrž baterie až 34 dní v pohotovostním režimu je zárukou dlouhotrvajícího výkonu.
Baterie Redmi 9A spolehlivě zvládne až 1000 nabíjecích cyklů, což znamená, že telefon budete moci bez problému používat každý den po dobu 2,5 roku, aniž byste pocítili jakýkoliv pokles její kapacity. Ve srovnání s tržním standardem je životnost baterie Redmi 9A o 25 % delší.
Čipset MediaTek Helio G25 poskytuje spolehlivý výkon pro stabilní a nepřerušovaný provoz.
Herní technologie HyperEngine je zárukou plynulejších a živějších herních zážitků se spolehlivým připojením a věrnými grafickými detaily.
Zadní kryt telefonu zaujme texturovanou vrstvou proti otiskům prstů, díky čemuž váš telefon bude vždy vypadat jako nový.
Odemykejte telefon během jednoho okamžiku s funkcí AI odemykání obličejem! Váš telefon rozpozná vaši tvář a neprodleně se odblokuje.
| Manuál ke stažení Xiaomi Redmi 9A 2GB/32GB zelená |
| Operační systém | Android |
| Úhlopříčka v palcích | 6.5 “ |
| Interní paměť / ROM | 32 GB |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1600 × 720 |
| Typ panelu | IPS |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | tyrkysová |
| Slot na paměťové karty | ano |
| NFC | ne |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ paměťové karty | MicroSDXC |
| Šířka | 77.1 mm |
| Výška | 164.9 mm |
| Hmotnost | 194 g |
| Hloubka | 9 mm |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Typ Dual SIM | 2xSIM a paměťová karta |
| Typ SIM karty | nano |
| Odolnost skla | ne |
| Počet reproduktorů | 1 ks |
| Wifi standardy | b/g/n |
| Verze Bluetooth | 5 |
| Čtečka obličeje | ne |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ne |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | žádné |
| Glonass | ano |
| Galileo | ne |
| OTG (On-The-Go) | ne |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ne |
| 3.5mm jack | ano |
| Konektor | microUSB |
| Počet objektivů zadního fotoap | 1 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 5 mpx |
| DualSim | ano |
| Operační paměť / RAM | 2 GB |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Největší rozlišení objektivu | 13 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…