Doogee S88 Pro je odolný telefon s nejvyššími stupni voděodolnosti IP68 / IP69K a díky armádní certifikaci je připraven i do extrémních podmínek.
| Manuál ke stažení Doogee S88 Pro 6GB/128GB oranžová |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka | >5′ “ |
| Technologie displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 px |
| Výkon | |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 6 GB |
| Velikost úložiště | 64 GB |
| Design | |
| Barva | Oranžová |
| Hmotnost | 372 g g |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| Fotoaparát | |
| Rozlišení fotoaparátu | Trojitý 24MPx + 8MPx + 6MPx MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 MPx MP |
| Funkce | |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Typ telefonu | Smartphone |
| Model telefonu | Doogee S88 PRO |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…