Fitbit Versa (NFC) - Charcoal Woven
Bude vás hlídat ve dne i v noci. Během vašeho snění měří délku a kvalitu spánku a ráno vám přináší analýzu s tipy na zlepšení. Kromě toho má integrovaný měřič srdečního tepu, který je pro sportovce nezbytný k aktivnímu spalování tuků a tvorbě svalové hmoty.
KOUPIT ONLINE | ||
NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ | ||
| Funkce a monitoring aktivit | čas, vibrace, výpočet spálených kalorií, intervalový trénink, měření tepové frekvence, spánek, měření rychlosti, měření vzdálenosti, test kondice, Hudební přehrávač |
| Notifikace z telefonu | hovor, SMS, email, sociální sítě |
| Ovládání telefonu | Ano |
| Aktivity | Běh, Sportovní, Elegantní, Cyklistika, Fitness, Plavání, Turistika, Outdoor, Společnost |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Výměnný náramek | Ano |
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Výdrž baterie | 100 hod. |
| Možnost nabíjení – konektor | Dock |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Kompatibilní operační systémy | Android, iOS, Windows |
| Menu v češtině | Ne |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | 4.0 |
| Senzory | Senzor okolního světla, Akcelerometer, Krokoměr, Senzor srdečního tepu, Spálené kalorie |
| Možnosti SIM | Ne |
| Ovládání | Tlačítkové, Dotykové |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 1,34 |
| Rozlišení displeje | 300 x 300 |
| Interní paměť | Ano |
| Velikost paměti RAM | Ano |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 10 cm |
| Výška balení | 20 cm |
| Hloubka balení | 5 cm |
| Hmotnost balení | 0,33 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…