| Manuály ke stažení HP Pavilion 15-eg0004nc (31F98EA#BCM) |
| Firmware ke stažení HP Pavilion 15-eg0004nc (31F98EA#BCM) |
| Firmware HP Pavilion 15-eg0004nc (31F98EA#BCM) |
| Typ procesoru | Intel Core™ i7-1165G7 (až 4,70 GHz, mezipaměť 12 MB, 4 jádra) |
|---|---|
| Hmotnost | 1,75 kg |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice s numerickou částí |
| Rozlišení displeje | 1 920 x 1 080 |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15,6″) |
| Operační systém | Windows 10 Home 64-bit |
| Velikost operační paměti | 16 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (2 x 8 GB) |
| Velikost pevného disku | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Distribuce | CZ |
| Velikost pevného disku | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Distribuce | CZ |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…