Nejlepší řešení pro kreativní profesionály
Tolik výkonu v tak tenkém provedení je nevídané. Ukažte svůj talent na nejnovějších technologiích řady ZBook
| Manuály ke stažení HP ZBook Create G7 (1J3S2EA#BCM) |
| Firmware ke stažení HP ZBook Create G7 (1J3S2EA#BCM) |
| Firmware HP ZBook Create G7 (1J3S2EA#BCM) |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64-bit |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15,6″) |
| Hmotnost | 2,11 kg |
| Velikost pevného disku | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe SED OPAL2 TLC |
| Typ procesoru | Intel Core™ i7-10850H (2,70 GHz až 5,10 GHz, 12 MB mezipaměti, 6 jader) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Velikost operační paměti | 16 GB DDR4 2933 MHz SDRAM (integrovaná na desce) |
| Rozlišení displeje | 3 840 x 2 160 |
| Distribuce | CZ |
| Rozlišení displeje | 3 840 x 2 160 |
| Distribuce | CZ |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…