Toto je výkonný telefon, který navždy změní způsob, jak pracujete a jak se bavíte.
| Manuál ke stažení Samsung Galaxy Note20 (SM-N980F) 8GB/256GB bronzová |
| Úhlopříčka | 6,7″ “ |
|---|---|
| Typ displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2,7 GHz GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Interní paměť | 256 GB |
| Barva | Hnědá |
| Hmotnost | 0.30000 g |
| Kapacita baterie | 4300 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 20 MPx MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 10 MPx MP |
| NFC | Ano |
| Slot na paměťovou kartu | Ne |
| Model telefonu | Galaxy Note20 |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…