Pro podnikatele je práce život. Smartphony řady Galaxy Note jsou jako stvořené pro lídry, kteří potřebují mít každý aspekt své práce a svého života integrovaný v telefonu. Galaxy Note10 a Note10+ to dotáhly do dokonalosti a představují zařízení, jež kombinují skvělou výdrž a výkon. Pro podnikatele jsou tou jedinou možnou volbou – telefony, které dokážou to, co jiné ne.
Díky technologickému pokroku můžete být online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To s sebou ale přináší i nástrahy. Galaxy Note10 a Note10+ vám pomohou ochránit vaše citlivá data před škodlivými útoky a malwarem pomocí svých zabudovaných ochranných mechanismů. A díky profesionální technické podpoře a dalším rozšířeným podnikovým možnostem můžete toto špičkové pracovní zařízení naplno využívat hned od první sekundy po zapnutí.
Konfigurace jednotlivých pracovních zařízení je nyní jednodušší díky Knox Configure. Rozšířené možnosti ovládání, včetně aktualizací operačních systémů, poskytují řešení Knox Manage a E-FOTA, které se postarají o jednoduchou a bezpečnou správu vašich pracovních zařízení, ať už se nacházejí skutečně kdekoliv.
Ovládejte svůj telefon stisknutím tlačítka na peru S Pen nebo pomocí jednoduchých gest. Můžete tak procházet snímky prezentací, přehrávat videa, ovládat hlasitost, přizpůsobovat zoom na fotoaparátu či pořídit fotografii. Vylepšená technologie Bluetooth vám umožňuje ovládat telefon na dálku prostřednictvím pera S Pen.
Řešení Link to Windows synchronizuje nejnovější fotografie, zprávy a oznámení z vašeho telefonu s vaším PC. Funkce zrcadlení obrazovky vám umožní soustředit se na vaše PC a zároveň sledovat úlohy na vašem telefonu. OneDrive pak podporuje ukládání, ochranu, zálohování, sdílení a přístup k vašim souborům ze kteréhokoliv zařízení, ať už je kdekoliv.
| Manuály ke stažení Samsung Galaxy Note10+ N975F 12GB/512GB Dual SIM gradientní stříbrná |
Parametry Samsung Galaxy Note10+ N975F 12GB/512GB Dual SIM gradientní stříbrná
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 6.8 “ |
| Interní paměť / ROM | 512 GB |
| Operační paměť / RAM | 12288 MB |
| Kapacita baterie | 4300 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 16+12+12 |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 3040 x 1440 |
| Typ panelu | Dynamic AMOLED |
| Autofokus | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | vícebarevná |
| FM radio | ne |
| Slot na paměťové karty | ano |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 2900 MHz |
| Frekvence procesoru 2 | 1900 MHz |
| Typ paměťové karty | MicroSDXC |
| Šířka | 77.1 mm |
| Výška | 162.3 mm |
| Hmotnost | 198 g |
| Hloubka | 7.9 mm |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Bezdrátové nabíjení | ano |
| SOS Tlačítko | ne |
| Typ Dual SIM | 2xSIM bez paměťové karty |
| Typ SIM karty | nano |
| Odolnost skla | Gorilla Glass 5 |
| HDR | ano |
| Počet reproduktorů | 2 ks |
| Wifi standardy | a/b/g/n/ac |
| Verze Bluetooth | 5 |
| Čtečka obličeje | ano |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ano |
| Snímač srdečního tepu | ano |
| Stupěň krytí | IP68 |
| Glonass | ano |
| Galileo | ano |
| OTG (On-The-Go) | ano |
| Reverzní dobíjení | ano |
| Podpora rychlodobíjení | ano |
| 3.5mm jack | ne |
| Konektor | USB-C |
| Počet objektivů zadního fotoap | 3 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 10 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…