Samsung Galaxy Note 9 N960F 512GB Dual SIM modrá

Pro všechny, kteří chtějí dokázat víc.

Ve světě, kde je nutné být neustále online, potřebujete telefon, který s vámi udrží krok po celý den. Telefon s přizpůsobitelným zabezpečením a ovládáním. Telefon, který mění váš podíl na mobilní ekonomice budoucnosti. Telefon stvořený k tomu, abyste dokázali nepředstavitelné.

Představujeme nový supervýkonný Galaxy Note9

Zcela nové inteligentní pero S Pen

Využijte možnosti svého chytrého telefonu Galaxy Note9 na maximum s perem S Pen. Dotykové pero s konektivitou Bluetooth funguje rovněž jako dálkové ovládání. Můžete jím ovládat prezentaci, využít ho jako dálkovou spoušť fotoaparátu i jeho pomocí rychle zapnout nejpoužívanější aplikace. Získáte tak od svého telefonu co nejvíc, aniž byste se ho dotkli. A funkce tlačítek pera si navíc můžete přizpůsobit podle svých potřeb.

Vychutnejte si výkon špičkového procesoru

Podnikání nepočká, nečekejte tedy ani vy. Vysoce výkonný Galaxy Note9 využívá prvotřídní 10nm procesor a disponuje 6 GB RAM, které mu poskytují výjimečný výkon a rychlost. Takže ať už se věnujete náročné práci s několika aplikacemi najednou, nebo si užíváte chvíle zábavy, vše zvládnete bez jakýchkoliv omezení nebo zpomalení

Pracujte za každého počasí

Galaxy Note9 i pero S Pen mají certifikaci odolnosti vůči vodě a prachu IP68. Takže si svůj telefon můžete vzít ven do deště nebo do terénu a bez starostí pracovat i psát. A pokud se zašpiní, jednoduše ho očistíte.

Představujeme baterii s celodenní výdrží

I když vás čeká náročný pracovní den, baterie Galaxy Note9 s kapacitou 4 000 mAh ho zvládne na jediné nabití. Takže se nemusíte obávat o výdrž svého telefonu a můžete se soustředit na to opravdu důležité.

Manuály ke stažení Samsung Galaxy Note 9 N960F 512GB Dual SIM modrá
Manuál Samsung Galaxy Note 9 N960F 512GB Dual SIM modrá – česky.pdf

DO OBCHODU ALZA.CZ

Recenze Samsung Galaxy Note 9 N960F 512GB Dual SIM modrá

Parametry Samsung Galaxy Note 9 N960F 512GB Dual SIM modrá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..