Samsung Galaxy Tab A 10.1 WiFi černý
Dopřejte svým očím prvotřídní a úžasně věrné rozlišení obrazu. 10,1″ WUXGA displej přináší výjimečný jas, který sledování filmů a hraní proměňuje v neskutečně pohlcující zážitek.
Buďte vždy na dosah
Nyní mohou být všechny vaše hovory a různá další upozornění přesměrovány přímo z vašeho smartphonu do vašeho tabletu. A navíc můžete použít funkci rychlá odpověď k okamžité reakci a sledovat všechna příchozí oznámení ze smartphonu na vaší pracovní ploše tabletu.
Spojení televize a tabletu v jedno
V okamžiku změňte svoji perspektivu sledování. Pro snadné sdílení obsahu mezi obrazovkou TV a displejem tabletu se jednoduše připojte přes funkci Wi-Fi direct, aniž byste se trápili s chaotickým propojováním kabely
Digitální hřiště pro děti
Dětský režim Kids Mode 4.0 je optimalizován tak, aby se děti mohly díky širší kreslicí ploše a lepším zvukovým efektům skvěle bavit. Nabízí vám také možnost uzamknutí aplikací a nastavení doby používání.
Klíčové vlastnosti tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.1 WiFi černý
| Manuály ke stažení Samsung Galaxy Tab A 10.1 WiFi černý |
dosud žádná recenze
Parametry tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.1 WiFi černý
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 10.1 “ |
| Interní paměť | 16 GB |
| 3G připojení | ne |
| GPS | ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 |
| Typ displeje | TFT |
| Provedení displeje | kapacitni |
| Fotoaparát/kamera | ano |
| Rozlišení hlavního aparátu | 8,0 |
| Podpora 3G USB modem | ne |
| SIM | NE |
| HDMI | ne |
| Procesor | ARM |
| Frekvence procesoru 1 | 1600 MHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 2 GB |
| Slot na paměťové karty | ano |
| Komunikace | USB / Wifi / Bluetooth |
| Barva | černá |
| Mikrofon | ano |
| Šířka | 15.5 cm |
| Výška | 25.4 cm |
| Hmotnost | 525 g |
| Hloubka | 0.8 cm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…