Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE černý
Vychutnejte si s tabletem Galaxy Tab S2 dříve nepoznanou flexibilitu. Díky tomuto pozoruhodně tenkému a mimořádně lehkému zařízení si můžete vzít své elektronické publikace, fotografie, videa a pracovní soubory kamkoliv.
Optimální zážitek ze sledování
Poměr stran displeje 4:3 tabletu Galaxy Tab S2 je přizpůsoben čtení časopisů a používání webu. Přepnutím do režimu čtení dojde k úpravě jasu obrazovky a změně tapety, čímž vznikne ideální prostředí ke čtení elektronických publikací, které bylo navrženo tak, aby minimalizovalo únavu očí.
Čistější, jasnější snímky
8 MP fotoaparát a objektiv se světelností f / 1,9 tabletu Galaxy Tab S2 umožňují pořizovat jasnější a čistší snímky a videa než kdy dříve i za nepříznivých světelných podmínek. Prohlížejte si fotografie a videa v dokonalé čistotě na velkém displeji Super AMOLED.
Zabezpečení pomocí otisků prstů
Získejte lepší zabezpečení díky pohodlné a přesné funkci otisků prstů. Stisknutím tlačítka Domů aktivujete odemknutí otiskem prstů. Ověření otisků prstů lze použít k omezení / povolení webového prohlížeče, režimu zamknuté obrazovky a k přístupu k vašemu účtu Samsung.
Klíčové vlastnosti tabletu Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE černý
| Manuály ke stažení Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE černý |
Parametry tabletu Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE černý
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 9.7 “ |
| Interní paměť | 32 GB |
| 3G připojení | ne |
| LTE | ne |
| GPS | ano |
| Rozlišení displeje | 2048 x 1536 |
| Typ displeje | TFT |
| Provedení displeje | kapacitni |
| Fotoaparát/kamera | ano |
| Rozlišení hlavního aparátu | 8,0 |
| USB host | ano |
| Podpora 3G USB modem | ne |
| SIM | NE |
| HDMI | ne |
| Procesor | Qualcomm |
| Frekvence procesoru 1 | 1800 MHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 3 GB |
| Slot na paměťové karty | ano |
| Komunikace | USB / Wifi / Bluetooth |
| Konektor | USB |
| Barva | černá |
| Mikrofon | ano |
| Šířka | 16.9 cm |
| Výška | 23.7 cm |
| Hmotnost | 378 g |
| Hloubka | 0.7 cm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…