Xiaomi Amazfit Bip oranžový
Přesvědčte se, že vašemu sportování dosud něco malého chybělo. Hodinky Amazfit Bip jsou nezbytností každého zapáleného sportovce, který chce mít svou činnost pod tou nejlepší kontrolou.
| Manuály ke stažení Xiaomi Amazfit Bip oranžový |
KOUPIT ONLINE | ||
NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ | ||
| Funkce a monitoring aktivit | krokoměr, čas, vibrace, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, spánek, měření vzdálenosti |
| Notifikace z telefonu | hovor, SMS, email, sociální sítě |
| Ovládání telefonu | Ano |
| Aktivity | Běh, Elegantní, Cyklistika, Fitness, Turistika, Outdoor, Společnost |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Materiál náramku | Guma |
| Výměnný náramek | Ano |
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Možnost nabíjení – konektor | Dock |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Kompatibilní operační systémy | Android, iOS |
| Menu v češtině | Ne |
| NFC | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | 4.0 |
| Senzory | Akcelerometer, Gyroskop, Krokoměr, Senzor srdečního tepu, Spálené kalorie |
| Možnosti SIM | Ne |
| Ovládání | Dotykové |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 1,28 |
| Interní paměť | Ano |
| Velikost paměti RAM | Ano |
| Rozměry výrobku | |
| Hmotnost výrobku | 0,18 kg |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 9,8 cm |
| Výška balení | 9,3 cm |
| Hloubka balení | 6,8 cm |
| Hmotnost balení | 0,2 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…