myPhone Up má největší displej (3,2”) ze všech tlačítkových telefonů společnosti myPhone. Díky tomu je jeho používání pohodlnější a snadnější. I přesto je kompaktní a mimořádně šikovný.
| Manuál ke stažení myPhone Up černá |
| Operační systém | není |
| Úhlopříčka v palcích | 3.2 “ |
| Kapacita baterie | 1200 mAh |
| Konstrukce telefonu | klasická |
| Rozlišení displeje | 320 x 240 |
| Typ panelu | LCD |
| GPS | ne |
| Barva | černá |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| NFC | ne |
| Typ paměťové karty | MicroSDHC |
| Šířka | 129 mm |
| Výška | 47 mm |
| Hmotnost | 107 g |
| Hloubka | 8 mm |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| SOS Tlačítko | ne |
| Typ Dual SIM | 2xSIM a paměťová karta |
| Typ SIM karty | mini |
| Odolnost skla | ne |
| Počet reproduktorů | 1 ks |
| Wifi standardy | ne |
| Verze Bluetooth | 4 |
| Čtečka obličeje | ne |
| Gyroskop | ne |
| Akcelerometr | ne |
| Senzor přiblížení | ne |
| Senzor intenzity okolního svět | ne |
| Kompas | ne |
| Barometr | ne |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | žádné |
| Glonass | ne |
| Galileo | ne |
| OTG (On-The-Go) | ne |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ne |
| 3.5mm jack | ano |
| Konektor | USB-C |
| Počet objektivů zadního fotoap | 1 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 0 ks |
| DualSim | ano |
| Největší rozlišení objektivu | 2 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…